16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Łazienka – rozwiązania dla licznej rodziny

Umywalka z podwójną misą na poranne konflikty 

Jeśli dysponujemy odpowiednio dużą łazienką, możemy sobie pozwolić na wstawienie do niej umywalki z dwiema misami. Takie rozwiązanie ma szczególnie dużo plusów, jeśli nasza rodzina składa się z wielu członków. Podwójna umywalka to sposób na rozładowanie porannych kolejek do łazienki i uniknięcie spięć. Dwie umywalki umieszczone obok siebie i wmontowane w szeroki blat dają jednocześnie dwóm osobom przestrzeń potrzebną do komfortowego mycia zębów i wykonywania innych drobnych czynności związanych z codzienną higieną.

kolekcja Marsylia posiada do wyboru umywalki zarówno ceramiczne, szklane jak i konglomeratowe

Aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń w łazience, zawsze warto postawić na szafkę pod umywalką. To rozwiązanie posiada zarówno walory praktyczne, jak i estetyczne. Pozwala uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania kosmetyków i środków czystości, a także ukryć rury odprowadzające wodę.

Niepowtarzalne meble łazienkowe

W sklepie Hashi dostępny jest szeroki asortyment stylowych i nowoczesnych szafek z umywalką z dwiema misami. Ich producentem jest polska firma Elita, słynąca z najlepszej jakości mebli łazienkowych, które od lat cieszą się uznaniem szerokiej rzeszy klientów. Wszystkie meble wykonane są z najlepszej jakości materiałów odpornych na wilgoć i łatwych do utrzymania w czystości.

Prawdziwym hitem jest minimalistyczna szafka Ambio dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: w kolorze szarym, białym i niebieskim. Wszystkie warianty wykończone są na wysoki połysk. Podwójna szafka wyposażona jest w cztery pojemne szuflady z opcją cichego samodomyku. W jednej z nich znajduje się dodatkowo praktyczny organizer na kosmetyki.

Ambio 120 White Ambio 120 Grey

Podobny, równie ciekawy projekt to szafki z linii Marsylia. I w tym wypadku możemy wybrać spośród kilku dostępnych kolorów. Do wyboru mamy antracyt, biel, czerń, a także dąb wenge. Szafki w trzech pierwszych wariantach są w całości lakierowane na wysoki połysk. Wariant dąb wenge zaś jest matowy, dzięki czemu uzyskamy efekt szlachetności i przytulności. Szafka wyposażona jest w cztery w pełni wysuwane szuflady z opcją cichego samodomyku.

Marsylia 120 Antracyt Marsylia 120 Wenge Marsylia 120 White

Kolejna propozycja to szafki Kwadro, które występują w dwóch modelach: z czterema szufladami lub z dwiema (wersja slim). Ta druga opcja jest polecana, jeśli z jakichś powodów chcemy  zostawić przestrzeń między podłogą a szafką pod umywalką. Oba modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych wykończonych na wysoki połysk: w wersji w całości białej i w wersji z czarnymi frontami i białym korpusem. Tutaj również mamy do czynienia z szufladami z pełnym wysuwem i opcją cichego samodomyku. Dodatkowo w szafce w wersji slim znajdziemy praktyczny organizer na kosmetyki.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *