16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

O Nas

Meble łazienkowe – to nasza specjalność!

Firma HASHI meble łazienkowe powstała w czerwcu 2007 roku.

Od samego początku nasza firma zajmuje się ogólną sprzedażą szafek do łazienki i reprezentuje kanał sprzedaży fabryki ELITA sp. z o.o. w Sztumskim  Polu, wiodącego producenta mebli łazienkowych w Polsce.

Wieloletnia współpraca z fabryką owocowała powstaniem nowego dodatkowego działu naszej sprzedaży jakim jest patronacki OUTLET firmy Elita. Staliśmy się wtedy pierwszym OUTLETEM mebli łazienkowych w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że na produkty z wyprzedaży możemy zawsze gwarantować najniższą cenę w Polsce. Dlatego jeśli nasz klient znajdzie ten sam towar w niższej cenie, niż proponowana przez nas – zwracamy różnicę w cenie.

W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości meble do łazienki takie jak szafki z umywalkami, regały, komody, lustra oraz szafki lustrzane a także oświetlenie łazienkowe.

Produkty z linii outletowej zawsze oznaczone są przez nas logiem OUTLET lub PRODUKT POWYSTAWOWY. Reszta produktów z naszej oferty są produktami nowymi, fabrycznie zapakowanymi.

Początkowo nasza firma zajmowała się jedynie sprzedażą internetową. Kilkuletnia działalność umocniła naszą pozycję na rynku i zyskała uznanie klientów.

W roku 2013 postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o stacjonarny salon. Aktualnie salon znajduje się w Tczewie,
przy ulicy Obrońców Westerplatte 24c. Salon zajmuje się sprzedażą mebli łazienkach zarówno ze stałej oferty jak i produktów outletowych z rabatami nawet  do 70%. Można w nim również obejrzeć wystawkę naszych mebli, gdzie prawie codziennie zmieniamy ekspozycje. Wszystkie eksponowane produkty w naszym salonie to towary wyprzedażowe, z rabatami nawet do 70% od cen katalogowych.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest aby oferowanie przez nas meble łazienkowe były najwyższej jakości w najniższej cenie, dlatego na proponowane produkty z linii wyprzedażowej dajemy gwarancję najniższej ceny w Polsce.

Dobrze wiemy, że zadowolenie klientów zyskać możemy tylko poprzez profesjonalną obsługę i atrakcyjną ofertę handlową. Spełnienie tych warunków jest mottem naszej pracy i podstawą sukcesu naszej firmy. Dlatego jeśli masz do nas jakieś pytania lub uwagi bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Życzymy udanych zakupów

Zespół HASHI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *