16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Meble łazienkowe do małej łazienki i wc

Jak wybrać umywalkę z szafką do toalety

Wybór mebli do małej łazienki to trudne wyzwanie – powinny one nie tylko mieć nowoczesny design i wpisywać się we współczesne trendy wnętrzarskie, ale także charakteryzować się kompaktowymi rozmiarami, wysoką funkcjonalnością oraz odpornością na panujące w łazience warunki. Jeśli chodzi o wybór stylu, warto postawić na minimalizm – proste, pozbawione wyszukanych elementów dekoracyjnych kształty szafek łazienkowych i neutralna kolorystyka optycznie powiększają każdą skromną przestrzeń, zapewniając efekt ładu i harmonii.

Kolekcja mebli do łazienki Ravell występuje w 3 kolorach – białym, szarym i dąb craft

Seria mebli łazienkowych Ravell spełnia te wszystkie warunki. Prosta forma, połysk lakieru i modny kolor antracytowy doskonale wpisują się w styl minimalistyczny i loftowy, pozwalają też na dużą dowolność aranżacyjną. Również kolekcja Young o prostych, ale proporcjonalnych kształtach doskonale sprawdzi się w małej łazience. Uniwersalne kolory mebli, biały i czarny, doskonale wkomponują się w każdą nowoczesną aranżację. Natomiast front wenge, imitujący strukturę drewna, ociepli nieco utrzymane w surowym stylu wnętrze. 

szafka z umywalka young 40 black czarny polysk lakier

Kolekcja Young wyróżnia się najmiejszą umywalką z pośród wszystkich mebli łazienkowych

Meble łazienkowe w typowych rozmiarach mogą nawet zmieścić się w kompaktowej łazience, ale najczęściej zaburzają one proporcje pomieszczenia. Dlatego warto szukać niestandardowych rozwiązań. Szafki Tiny mają tylko 30 cm głębokości, dlatego doskonale wkomponują się nawet w najmniejsze wnętrze. Seria Qubo zaskakuje natomiast nietypowym kształtem – szafki skonstruowane są na planie kwadratu, nie prostokąta, dzięki czemu można dopasować je do wnętrz o bardzo nietypowych kształtach i rozmiarach.

Seria Tiny posiada w swojej ofercie również regały łazienkowe

W małej łazience zawsze sprawdzają się wszelkie rozwiązania typu 2 w 1 – tak jak w białych, lakierowanych meblach Qubic, które ozdobione są chromowanymi relingami, mogącymi równocześnie pełnić funkcję wieszaków na ręczniki czy inne akcesoria. Również świetnym rozwiązaniem jest słupek łazienkowy – pozwala on maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń w układzie wertykalnym.

 

Kolekcja Qubic – z ciekawym relingiem na ręcznik

Aranżując pomieszczenie o skromnych rozmiarach, nie należy także zapominać o lustrach – te proste, pozbawione bogatych ram stwarzają iluzję większej przestrzeni. Świetnym rozwiązaniem jest też lustro z wbudowanym oświetleniem, które eliminuje konieczność montażu lampy.

Oprócz estetyki, ważne są także szczegóły gwarantujące komfort użytkowania, jak funkcja cichego samodomyku, trwałe i odporne na wilgoć materiały, możliwość montażu drzwi z dowolnej strony czy półki z regulowaną wysokością, które można dostosować do potrzeb użytkowników. Istotna także jest wysoka jakość produktu, w którą warto zainwestować – gwarantuje ona wytrzymałość na lata, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *