10 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69a

SZAFKI WISZĄCE I PÓŁKI ŁAZIENKOWE

Słupki łazienkowe wiszące

W każdej łazience potrzebne jest miejsce do schowania chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Najczęściej sama szafka podumywalkowa nie jest w stanie pomieścić wszystkich naszych rzeczy. Szybkim rozwiązaniem tego problemu jest wstawienie w przestrzeń łazienki szafki wiszącej lub półki łazienkowej, dzięki którym uporządkowanie pomieszczenia będzie dziecinnie proste. W naszej ofercie znajdą Państwo szafki wiszące słupki łazienkowe, charakteryzujące się ciekawym i modnym stylem. Wiele z proponowanych szafek do łazienek oferujemy w cenach wyprzedażowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami.

Szafka łazienkowa wąska — idealny sposób na zagospodarowanie niewielkiej wnęki

W naszej ofercie znajdą Państwo szafki wiszące łazienkowe w szerokiej kolorystyce i w różnych rozmiarach — od 30 do 60 cm szerokości. Meble z naszego sklepu to artykuły polskiej produkcji, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się zakupem naszych mebli łazienkowych przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą szafek wiszących do łazienki! Znajdziecie wśród nich także wąskie warianty, dzięki którym wykorzystacie przestrzeń w nawet niewielkim pomieszczeniu.

Dlaczego słupek wiszący to dobre rozwiązanie?

Większość współczesnych łazienek ma niewielkie wymiary. To znacznie utrudnia wstawienie do nich kabiny prysznicowej lub wanny, umywalki, pralki i jeszcze dodatkowych szafek. Na szczęście można skutecznie zagospodarować pozostałą przestrzeń, wykorzystując łazienkowe wąskie szafki lub wiszące słupki, w których umieścimy kosmetyki lub środki czyszczące. To estetyczny sposób na ukrycie tego, co na co dzień chcemy schować przed wzrokiem postronnych osób, a także doskonałe uzupełnienie wystroju pomieszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szafki jedno, jak i dwuskrzydłowe, a także otwarte półki. W przypadku zainteresowania zakupem jednej z nich serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24