10 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Pruszcz Gd. Grunwaldzka 69a

Umywalka na dwie baterie

Nie przemawiają do Ciebie umywalki nablatowe, ale koncepcja wyposażenia łazienki w dwie umywalki wydaje Ci się bardzo praktyczna? Poznaj dostępne w naszym sklepie internetowym szafki z wbudowanymi, dwukomorowymi umywalkami. Wystarczy zamontować nad komorami dwie baterie, by móc cieszyć się komfortem i przestrzenią w łazience współdzielonej z innymi domownikami. Przekonaj się, jak wygodne jest to rozwiązanie!

Modne szafki z umywalkami na dwie baterie

Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych, minimalistycznych oraz loftowych szafek z wbudowanymi umywalkami na dwie baterie. Misa wyposażona w dwie komory stanowi jeden, duży element łatwy do czyszczenia i konserwacji, który można ustawić nawet na industrialnym, metalowym stelażu. Przekonaj się, dlaczego dwie umywalki są lepsze niż jedna! Zapraszamy na wygodne zakupy internetowe z dostawą do domu!

Ceramiczne lub konglomeratowe umywalki na dwie baterie

Dwie umywalki wraz z blatem stanowiące jeden spójny element pozwalają jeszcze łatwiej zapanować nad porządkiem w łazience. Bez ryzyka gromadzenia się zabrudzeń czy pleśni między misą a blatem, bez obaw o nieszczelność. Dostępne są modele ceramiczne oraz wykonane z konglomeratu. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami umywalek na dwie baterie, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Sprawdź, jak wygodne są dwie komory w przypadku jednej łazienki dzielonej przez kilku domowników!

Funkcjonalna umywalka na dwie baterie

Szukasz praktycznego rozwiązania do łazienki współdzielonej przez dwójkę dzieci? A może toaleta przy sypialni małżeńskiej wymaga udogodnień pozwalających każdego ranka sprawnie wyszykować się do wyjścia, bez kłótni o dostęp do umywalki? Jeśli w pomieszczeniu, które urządzasz, brakuje miejsce na zainstalowanie dwóch osobnych umywalek, postaw na model na dwie baterie. Przekonaj się, jak wygodne jest to rozwiązanie w przypadku dzielenia łazienki przez co najmniej dwie osoby!

Duża umywalka na dwie baterie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nowoczesne szafki łazienkowe wyposażone we wbudowane, dwukomorowe umywalki wykonane z konglomeratu lub ceramiczne. To rozwiązanie pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał dwóch samodzielnych umywalek, przy jednoczesnej oszczędności przestrzeni w małej łazience. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!