16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Szafki łazienkowe z koszem na pranie

Wybierz rozmiar szafki z koszem:

80cm | 100cm | 120cm | 140cm | 160cm | 190cm

Wszystkie szafki z koszem:

Szafki pod blatami można ustawić w innym ustawieniu, gdyż każda z szafek pod blatem jest osobną szafką. Wszystkie propozycje mebli możemy również wycenić dla Państwa bez blatów i umywalek.

Szafka na kosz na pranie

Jesteś perfekcjonistą ceniącym minimalizm, w którym każdy przedmiot ma swoje miejsce? Nie lubisz, gdy pewne sfery życia widać na pierwszy rzut oka? Chcesz, by Twoja łazienka stała się oazą spokoju i harmonii? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór eleganckich szafek podumywalkowych wyposażonych w rozwiązania cargo, które pozwalają przechowywać w niej odzież przeznaczoną do prania. Sprawdź dostępne modele, by wybrać idealny mebel do swojego domu!

Szafki łazienkowe z wbudowanym koszem na pranie

Bardzo często łazienka jest pomieszczeniem o małej powierzchni, co znacząco utrudnia jej zagospodarowanie. W takiej sytuacji niezbędne są różnego rodzaju kompromisy, czyli zrezygnowanie z jednego rozwiązania na rzecz drugiego. Wcale to jednak nie oznacza, że musisz umieścić kosz na pranie poza łazienką. Wśród oferowanych przez nas szafek pod umywalkę znajdziesz modele, w których sprytnie ukryto pojemniki cargo, pozwalające wygodnie przechowywać odzież przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Przekonaj się, jak wygodne jest to rozwiązanie!

Estetycznie dopracowana łazienka z koszem na pranie schowanym w szafce

Zależy Ci na tym, by Twoja łazienka zachwycała dopracowaną estetyką? Żaden tradycyjny kosz na pranie do Ciebie nie przemawia lub nie pasuje do tego, jak zaaranżowane jest to pomieszczenie? Wybierz jedną z nowoczesnych, a przy tym funkcjonalnych szafek z wbudowanym koszem cargo na pranie. Sprawdź wszystkie rodzaje i wymiary mebli, które zamówisz w naszym sklepie internetowym!