16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Skandynawska metamorfoza małej łazienki

Łazienki postrzegane są jako miejsce stricte użytkowe, służą nam codziennie, czy to do porannej toalety czy do relaksacyjnej wieczornej kąpieli.. ale kto powiedział, że nie można połączyć funkcjonalności ze smakiem?

Poniżej pokażemy wam ciekawą metamorfozę małej, zwyczajnej łazienki w stylową, minimalistyczną i przyjemną dla oka przestrzeń.

 

Przy projektowaniu łazienki bardzo użyteczne jest zrobienie tak zwanego „moodboard” – który powoli nam przelać naszą wizję na papier. Nie musimy mieć zdolności artystycznych, wystarczy, że weźmiemy kilka inspirujących nas zdjęć, materiałów lub słów jak: praktyczne, ciepłe, naturalne światło – i złożymy je w całość. Taki zabieg pozwoli nam lepiej zwizualizować całość i pomoże obrać kierunek urządzania łazienki.

Tak łazienka prezentowała się przed metamorfozą, niezbyt ładnie prawda? Środki czyszczące pozostawione na widoku, bardzo mała, nie pasująca do reszty wnętrza wanna, łazienka wydaje się mała i niezbyt przytulna…

Po skandynawskiej renowacji wnętrze wydaje się większe i jaśniejsze. Toaleta przesunięta została na prawą ścianę, co dało miejsce na wstawienie większej wanny połączonej z prysznicem. Zwykłe kafelki łazienkowe zastąpione zostały przez płytki w stylu cegiełek a spłuczka oraz szafka z umywalką zyskały drewniane akcenty. Ponadto liczne akcenty w ciekawym pomarańczowym kolorze dodają kontrastu. Wnętrze wygląda na czyściejsze i przytulniejsze.

A co wy myślicie o takiej metamorfozie? Zachęciliśmy kogoś z was do spróbowania własnych sił? Koniecznie dajcie nać w komentarzach 😉

 

Poniżej kilka naszych produktów które pasują do tego typu wnętrza:

(kliknij w zdjęcie aby wyświetlić)

 

Ambio 60 Tabaco

Ambio 60 Tobacco

SZAFKA ŁAZIENKOWA + UMYWALKA

699zł

 

 

Barcelona 60 Piemonte + lustro gratis

Barcelona 60 Piemonte

SZAFKA ŁAZIENKOWA + UMYWALKA

499zł

 

 

źródło: www.theidealist.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *