16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Styl Bostoński w łazience

Zastanawialiście się jak urządzić małą łazienkę? Styl Bostoński sprawdzi się idealnie!

W dzisiejszym poście pragniemy zaprezentować bardzo ciekawą inspirację łazienkową. Pewnie wszyscy słyszeliście o stylu skandynawskim, rustykalnym, vintage… jednak niewiele osób słyszało o stylu zwanym Bostońskim.

Połączenie bieli, czerni i szarości świetnie dopełnia wnętrze

Styl bostoński, czyli styl miejski – jak wskazuje nazwa, wywodzi się z Bostonu gdzie większość ludzi posiada dość małe mieszkania, analogicznie również małe łazienki. Brak przestrzeni wymusza jej kreatywne zaaranżowanie. Bostoński styl charakteryzuje się minimalizmem, użyciem cegły, szkła i prostych geometrycznych form. Zdjęcia udostępniła nam pani Agnieszka, która sama zaprojektowała i urządziła swoją wymarzną łazienkę. Dziękujemy bardzo! 😉

Lustro łazienkowe

Okrągłe lustro na ścianie wygląda fantastycznie!

Motywem przewodnim jest monochromatyczna paleta barw, gości tutaj biel, szarość i czerń. Prysznic wypełnia prawie całą ścianę łazienki, przedzielony dużym prostym płatem szyby. W tej części łazienki na ścianie wyłożone są białe kafelki. Na zachodniej ścienia umieszczone został płytki stylizowane na cegły w kolorze szarym. Na ścianie widnieje stylowe okrągłe lustro oraz kinkiety. Poniżej umieszczona została umywalka oraz toaleta. Urządzając taką łazienkę powinniśmy pamiętać również o ciekawych dodatkach jak np. małe drzewko które jest ciekawą odskocznią od minimalistycznej reszty aranżacji.

Jeżeli zaciekawiła was ta aranżacja koniecznie dajcie nam znać w komentarzach 😉

 

Do tej aranżacji pasują:

Szafka z umywalką Marsylia 70 Antracyt

szafka z umywalką Barcelona 80 Black

 

Lustro Plate 60 Grey

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *