16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

DIY W ŁAZIENCE

Styl Francuski to przede wszystkim dużo detali, szykowne dodatki i frezy. Często gości w tym stylu kolor złoty i jego pokrewne odcienie. Wnętrza w stylu francuskim są wyrafinowane i zapraszają do relaksu, jest to styl stworzony dla każdego, kto kocha szyk i elegancje.

Styl Francuski wydawałby się bardzo drogi w wykonaniu, ale jeżeli macie dużo wolnego czasu i zmysł złotej rączki możecie przeobrazić swoją łazienkę bardzo małym kosztem, tak aby wyglądała jak efektowna łazienka prosto z francuskich willi! Tak jak zrobiła to pani Patrycja ?

Pastelowy odcień turkusu wygląda fenomenalnie

Jak sama pisze – „łazienka była brzydka, mała i tzw. techniczna”. Zwykła szafka z umywalką w kolorze wenge jak i plastikowe, czarne lustro przemalowane zostały na ciemny, wyblakły odcień turkusu. Bateria umywalki wymieniona została na pozłacaną która świetnie komponuje się z resztą wnętrza. Warto również zwrócić uwagę na starą komodę w tle wypełniającą wnętrze.

Bardzo budżetowe lustro a jednak efekt jest piorunujący

Przyklejone i przemalowane zostały również drewniane dekory na drzwiczkach szafki a zepsute kinkiety ze sklepu ze starociami przerobione zostały na eleganckie świeczki. Dodatki w postaci np. ręczników zostały również zachowane w odcieniach wyblakłego, ciemnego turkusu.

A wam jak spodobało się wnętrze tej łazienki? Lubicie Styl Francuski? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Produkty pasujące do podobnych aranżacji:

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *