16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Salon kąpielowy jak domowe spa

Salon kąpielowy jak domowe spa? Brzmi jak marzenie, aczkolwiek jest do wykonania!

Inspirująca aranżacja prosto z houzz.com . Łazienka ta na pewno zasługuje na uwagę, gdyż o jej wyjątkowości stanowią liczne detale. Z pozoru we wnętrzu królują gresy w odcieniu beżu i szarości, jednak to dodatki w odcieniach egzotycznego drewna i zielone rośliny doniczkowe nadają całości harmonii. Wnętrze zdobią również piękne storczyki stojące na blacie szafki podumywalkowej oraz naturalne dodatki takie jak plecione z trawy morskiej kosze. Elementy te sprawiają, że mimo prostej oprawy płytek, całe wnętrze nabrało charakteru domowego SPA.

Kolejnym ciekawym pomysłem, jest zastosowanie szkła, jako zabezpieczenia blatu szafki łazienkowej. Rozwiązanie to jest zarówno piękne jak i praktyczne, gdyż szkło wspaniale odbija światło i dzięki niemu szafka na pewno nie namoknie.

Mimo ogromnej łazienki, we wnętrzu użyto liczne lustra, co potęguje uczucie przestrzeni. Przykuwającym oko zabiegiem jest zastosowanie luster jako obudowy wanny, dzięki czemu wanna wygląda bardzo lekko.

Łazienka w tej odsłonie pełni nie tylko funkcje domowego spa, lecz także małej siłowni dla domowników. Wydawać się może, że to połączenie funkcji będzie mało estetyczne, lecz dzięki ustawieniu licznych roślin które maskują sprzęty całość prezentuje się elegancko i wyjątkowo.

A co Wy myślicie o takim podwójnym przeznaczeniu łazienki?

Do tego wnętrza pasują:
(aby wejść w produkt kliknij w obrazek)

marsylia 70 wenge

 

 

 

 

 

Marsylia 70 Wenge (szafka + umywalka + słupek) – w promocji za 650 zł


marsylia 120 wenge

 

 

 

 

Marsylia 120 Wenge (szafka + umywalka) – w promocji za 699 zł


 

kwadro 80 weng

 

 

 

 

 

Kwadro 80 Wenge (szafka + umywalka) – w promocji za 650 zł


 

źródło zdjęć: houzz.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *