16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Remont zielonej łazienki

Jeżeli czytacie nasze wpisy pod tytułem – remont łazienki i dalej nie czujecie się zmotywowani do rozpoczęcia remontu swojej własnej nie pozostaje nam nic innego jak… jeszcze bardziej zachęcić was do remontu przedstawiając kolejną świetną metamorfozę dokonana przez panią Agatę, której serdecznie dziękujemy za zdjęcia!

Wnętrze przed remontem generalnym wyglądało bardzo przygnębiająco. Ściany pomalowane na zielono nie wyglądały zbyt dobrze w tak małym wnętrzu, optycznie ten kolor sprawiał że pomieszczenie wyglądało na jeszcze mniejsze niż jest.

Po przemalowaniu ścian łazienka dostała nowe życie, białe płytki razem z białym kolorem ścian optycznie powiększają i rozjaśniają małe wnętrze. W rogu pojawiła się także zupełnie nowa kabina prysznicowa posiadająca bardzo ciekawy, geometryczny design. W prawym rogu, zaraz obok kabiny pojawił się malutki regał na pudełka służący do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Do wnętrza zawitała również zupełnie nowa umywalka wisząca, dzięki czemu wnętrze stało się jeszcze bardziej przestronne.

Na podłodze zamiast klasycznych płytek czy paneli, pani Aga zdecydowała się na okleinę winylową przypominającą płytki. Położenie takiej okleiny jest dużo wygodniejsze i łatwiejsze, każdy z was może zrobić to samemu! Kolejnym benefitem jest także możliwość wyboru przeróżnych wzorów, kombinacji nie ma końca.

Zieleń ze ścian zniknęła jednak pani Aga zdecydowała się na kontynuowanie motywu, lecz tym razem przy użyciu dodatków w postaci ręczników. Zieleń uświadczymy również dzięki sztucznym kwiatom oraz w motywie bambusa na oknie łazienkowym, który jednocześnie przez swoje zamglenie zastępuje roletę.

Zdjęcia udostępnione za zgodą pani Agi P.

3komentarze

  • Instali.co pisze:

    Efekt końcowy remontu prezentuje się wspaniale! Gratulacje 🙂

  • Marysia pisze:

    Ciekawy efekt końcowy, podoba mi się! Podłoga sprawia, że wnętrze jest bardzo wyraziste. Pozdrawiam!

  • DariaZ pisze:

    Planując generalny remont łazienki, najważniejsze jest sprawdzenie, czy gdzieś nie zalega wilgoć, która powoduje powstawanie grzybów i pleśni. Łazienka to wnętrze, które jest narażone w dużym stopniu na takie problemy, co trzeba kontrolować i szybko reagować w razie pojawienia się pierwszych wykwitów pleśni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *