16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Pierwsze kroki w stronę remontu

Pierwsze kroki w stronę remontu wcale nie są tak łatwe jak się wydają… 

Remont wydaje się prostą sprawą… jednak gdy chcemy osiągnąć wymarzony efekt musimy się trochę postarać. Często już na pierwszym etapie remontu, czyli projektowaniu odpuszczamy naszą wizję twierdząc, że na pewno nam się nie uda. Nic bardziej mylnego! Z naszą pomocą metamorfoza łazienki będzie przyjemnością. W tym i kolejnych wpisach które z czasem dodamy, postaramy się podpowiedzieć jak zabrać  się do zmian w naszej łazience.

Przykładowy “moodboard”

Jak podpowiadaliśmy wiele razy, naszym zdaniem „moodboard” jest jedną z najlepszych rzeczy od jakich możemy zacząć. Usiądźmy wygodnie, zróbmy herbatkę, weźmy do ręki laptopa lub nasze ulubione magazyny z inspiracjami i stwórzmy jeden wielki kolaż pomysłów. Nie muszą to być tylko zdjęcia, możemy użyć słów np. – ciepło – przestrzeń – dużo zieleni.

Ogromne lustro optycznie powiększa łazienkę

Przy projektowaniu tej łazienki główną ideą był styl skandynawski. Małe wnętrze miało stać się optycznie większe, jaśniejsze i przytulniejsze. Całą szerokość prawej ściany ma zająć duże lustro które posłuży pożądanemu powiększeniu wnętrza. Poniżej znajdować się będzie blat na którym znajdziemy umywalkę a pod nią dwie szafki. Na wprost znajdować się będzie funkcjonalna wanna z prysznicem i szybą. Po lewej natomiast, znajdować się będzie toaleta oraz szafka w której znajdzie się pralka.

Wiszące żarówki dodają wnętrzu industrialnego zacięcia

Jednak w tym wnętrzu najciekawszymi elementami są ściany oraz podłoga. Na ścianie znajdziemy kombinację kafelek, i drewna . Głównym motywem kolorystycznym jest połączenie bieli, drewna i szarości. Z tego powodu na podłodze położone zostaną drewnopodobne płytki przechodzące w szare płytki w motywie plastra miodu tak zwane heksagony.

Zachodzące na siebie różne style płytek wyglądają bardzo zjawiskowo

Nasze wnętrze wygląda schludnie i przytulnie, dokładnie tak jak chcieliśmy. W następnych wpisach przedstawimy wam kolejne kroki remontu. Dlatego koniecznie śledźcie naszego bloga i fanpage.

 

Produkty użyte w tym wnętrzu:

 

UMYWALKA NABLATOWA FRESI

Fresi

UMYWALKA NABLATOWA

230zł

 

 

Serenity 50

Serenity 80

SZAFKA ŁAZIENKOWA + UMYWALKA

650zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *