16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Nowoczesna Łazienka z Niebieskimi Akcentami

Dzisiejsza inspiracja łazienkowa cechuje się bardzo modernistycznym podejściem, a zamiast jednej łazienki będziemy mieli dla was aż dwie!

Drugą łazienką zajmiemy się jednak w kolejnym wpisie. W pierwszej łazience natomiast główną rolę gra cudowna podłoga która od razu rzuca się w oczy. Wyłożona w ciekawe, czarno-białe kształty nie tylko dodaje łazience uroku ale wygląda bardzo nowocześnie. Łazienkę oddziela duża kabina prysznicowa za którą widnieje fotografia mostu George’a Washingtona pokrywająca całą ścianę. Całość prezentuje się naprawdę świetnie a fotografia sprawia, że możemy poczuć się jak w innym zakątku świata!

Modernistyczna Łazienka z Niebieskimi Akcentami

Most na fotografii to George Washington Bridge w Nowym Yorku 😉

Na ścianie zamontowana została szafka z drewnianym wykończeniem oraz nablatowa umywalka. Warto zwrócić uwagę na wykończenie całej ściany. Została ona pokryta ogromnym lustrem, co daje wrażenie „lewitowania” całej szafki z umywalką, tak właśnie powinna wyglądać nowoczesna łazienka 😉 Taki zabieg optycznie powiększa wnętrze co sprawia, że wydaje nam się bardziej przestrzenna. Drewno znajduje się również na ścianach, co świetnie łączy się z resztą wnętrza. Warto również zwrócić uwagę na różne dodatki jak doniczki z kwiatami lub kontrastujące ręczniki w niebieskim kolorze 😉

Modernistyczna Łazienka z Niebieskimi Akcentami

Zawieszenie szafki na lustrzanej powierzchni to świetne i nowoczesne rozwiązanie!

Jak przystało na nowoczesną łazienkę, całe wnętrze utrzymane jest ze smakiem oraz nutką prostoty. Wszystko świetnie komponuje się ze sobą i razem tworzy piękną aranżację.

A wy, co myślicie o tym wnętrzu? Czy nowoczesna łazienka przypadła wam do gustu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Produkty pasujące do podobnych wnętrz:

Szafka łazienkowa z umywalką 100 cm – Kwadro Wenge

szafka z blatem Kwadro 100 Black + Reling

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *