16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Łazienka w stylu Marokańskim

Maroko łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w sztuce, kulturze i obyczajowości i to właśnie próbujemy przenieść do naszych łazienek urządzając je w stylu Marokańskim

Dzisiejsza inspiracja pięknie wpisuje się w klimaty stylu marokańskiego. Marokańska Łazienka jest bardzo schludna i przestrzenna, a to wszystko dzięki jasnym ścianom i kafelkom Z wszechobecną bielą idealnie kontrastują czarne dodatki jak klamka do drzwi czy bateria. Strzałem w dziesiątkę okazują się również płytki podłogowe, w stylu marokańskim w odcieniach czerni i bieli.

Styl marokański możemy poznać po pięknym wzorze kafelek

Obłędnie wygląda również duże i minimalistyczne lustro z drewnianą ramką nad którym wiszą dwie czarne lampy. Lustro sprawia, że wnętrze wydaje się większe i bardziej przestrzenne. Nad nimi znajduje się umywalka. Prysznic połączony z wanną, oddzielony taflą szkła jest bardzo praktycznym rozwiązaniem zwłaszcza jeżeli nie mamy zbyt dużo przestrzeni.

Zwróćcie uwagę na ogromne lustro i piękne lampy

Ciekawym dodatkiem we wnętrzu są wieszaki na ręczniki w kształcie głowy królików oraz byka. Różowe i białe ręczniki oraz gąbki do mycia dodają wnętrzu koloru i ożywiają atmosferę.

Świetny akcent dodający łazience uroku

A jak wam podobała się aranżacja Pani Kamili? Jak zawsze, dajcie znać w komentarzu!

Produkty pasujące do podobnych wnętrz: 

Słupek łazienkowy Ambio 30 White

Barcelona 80 White

Szafka z umywalką Ambio 120 White

Lustro LED Owal 60

Zdjęcia udostępnione za zgodą Kamili M. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *