16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

Łazienka artysty

Artystyczne podejście do wnętrz to to co kochamy!

To kolejne inspirujące wnętrze udostępnione przez houzz.com . Łazienka Artysty  utrzymana jest w tonacji szarości i granatu. Centralnym punktem w tym wnętrzu jest piękny abstrakcyjny obraz, który być interpretowany jako synonim płynącej wody. Obraz łagodnie kontrastuje z intensywną kolorystyką ścian. Wnętrze ozdabia również nowoczesna forma wanny. Ważnym elementem dla wolnostojącej wanny jest scalona ze ścianą półka, dzięki której jest wygospodarowane miejsce na ustawienie kosmetyków niezbędnych przy kąpieli. W łazience artysty znalazło się również miejsce na stolik z pięknym blatem wykonanym z pnia drzewa. Na stoliku ustawiono geometryczne donice z zielonymi roślinami.

Naszą uwagę też przykuły wykończenia łazienki, listwy przypodłogowe, oraz przysufitowe, które nadają całości elegancji.

IMG_2694

 

Naprzeciwko wanny znalazł się przeszklony prysznic. Dzięki lekkiej formie kabiny, wnętrze nie wygląda na zagracone. Na uwagę zasługuje również umywalka nablatowa i szafka łazienkowa o ciekawej formie. Lustro tworzy komplet z szafką łazienkową, gdyż jego rama jest w tej samej kolorystyce. Tutaj znalazły się również naturalne dodatki w postaci zielonych roślin przypominające swoim kształtem liście palmowe.

Aranżacja jest w zdecydowanej kolorystyce. Łazienka w tych tonacjach wygląda bardzo nowocześnie. Nam to wnętrze bardzo przypadło do gustu i jednie dodalibyśmy ciekawe oświetlenie lustra, które dopełniłoby całości.

A co Wy myślicie o tej łazience?

IMG_2699

 

IMG_2701

 

Do tego wnętrza pasują:
(aby wejść w produkt kliknij w obrazek)

UMYWALKA NABLATOWA FRESIUmywalka Fresi – 450  zł


 

 

play nieb

 

 

 

 

Play 130 Niebieski  (szafka + umywalka) – w promocji za 1599 zł

 


 

marsylia 90 agais

 

 

 

 

 

Marsylia 90 Blue (szafka + umywalka) – w promocji za 850 zł


 

źródło zdjęć: houzz.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *