16 lat firmy lat firmy / MY NA ALLEGRO
zamówienia telefoniczne 7 dni w tyg. 9-20: 606240991 salon meble łazienkowe Tczew, Obr. Westerplatte 24c

O Nas

 

Firma HASHI powstała w czerwcu 2007 roku.salon2

Od samego początku nasza firma zajmuje się ogólną sprzedażą mebli łazienkowych i reprezentuje kanał sprzedaży fabryki ELITA sp. z o.o. w Sztumskim  Polu, wiodącego producenta mebli łazienkowych w Polsce.

Wieloletnia współpraca z fabryką owocowała powstaniem nowego działu naszej sprzedaży jakim jest patronacki OUTLET firmy Elita. Staliśmy się wtedy pierwszym OUTLETEM mebli łazienkowych w Polsce.

Początkowo nasza firma zajmowała się jedynie sprzedażą internetową. Kilkuletnia działalność umocniła naszą pozycję na rynku i zyskała uznanie klientów.

W roku 2013 postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o stacjonarny salon, który powstał w Tczewie, salon3
przy ulicy Skarszewskiej 21. Salon zajmuje się sprzedażą mebli łazienkach zarówno ze stałej oferty jak i produktów outletowych z rabatami nawet  do 80%. Można w nim również obejrzeć wystawkę naszych mebli, gdzie prawie codziennie zmieniamy ekspozycje.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest oferowanie towaru  najwyższej jakości w najniższej cenie, dlatego na oferowane produkty z linii wyprzedażowej dajemy gwarancję najniższej ceny w Polsce.

Dobrze wiemy, że zadowolenie klientów zyskać możemy tylko poprzez profesjonalną obsługę i atrakcyjną ofertę handlową. Spełnienie tych warunków jest mottem naszej pracy i podstawą sukcesu naszej firmy. Dlatego jeśli masz do nas jakieś pytania lub uwagi bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Życzymy udanych zakupów

Zespół HASHI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *